Yıkama Setleri

Yıkama setleri, kuaför yıkama setleri ve saç yıkama seti fiyatları ve modelleri efsane indirimlerle Avrupa Kozmetik'de. En iyi yıkama setleri için tıklayın!

AK 356 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 356 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 354 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 354 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 357 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 357 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 352 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 352 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 351 A Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 351 A yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 358 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 358 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 360 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 360 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 353 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 353 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 351 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 351 yıkama seti yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli süngerden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 359 Yıkama Seti

Yıkama Setleri AK 359 yıkama seti yüksek kalite Metal malzemeden üretilmiştir.Gövde ve Kolçak kısımları kaliteli metalden üretilmiştir.Uzun ömürlü ve dayanıklı seramik lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

Kuaförler de müşterilerin en çok zorlandığı nokta her zaman saç kesimi öncesi ya da sonrası yıkama alanında ki yaşadığı zorluklardır. Genelde bu zorluklar erkek berberlerin de daha yoğun sergilenirken kadın kuaförlerinde de keza yine aynı şekilde zorluklar oluşmaktadır. Müşterilere daha huzurlu bir şekilde hizmet etmek için sizlere en iyi ürünlerimizi sunmaktayız, özellikle de yıkama setleri ile müşterilerinizin huzurunu kaçırmadan onları zorluklar içerisin de bırakmadan hizmetini sergileyebileceksiniz. Birbirinden kaliteli ve şık tasarımları ile yıkama setleri sayesin de artık daha iyi bir şekilde çalışma alanına da sahip olmuş olacaksınız. Çünkü sizlerin çalışma alanı ne kadar iyi olursa vereceğiniz hizmette bir o kadar kaliteli olacaktır. Bu anlamda da sizlere en iyi şekilde ürünleri tasarlamaktayız ve aynı zamanda da montaj çalışmamız ile de doğru ekipmanları kullanarak yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız. Avrupa kozmetik olarak kuaförlerimizin yaşamış oldukları zorlukları en iyi şekilde yok ediyoruz ve birçok yıkama setleri ile de modern bir tasarımı oluştururken aynı zamanda da konforu da sizlere sunmaktayız. Sitemiz içerisin de bu kategori de beğenmiş olduğunuz ürünü bizlere bildirin ve kısa süre içerisin de bu ürünü sizlerle buluşturalım. Üstelik hiçbir zahmete girmeden size telsim edilecek olan bu ürün sayesinde de müşterileriniz huzuru, konforu elde edecektir ve daha iyi bir şekilde de bu alan da başarılı bir hizmeti de onlara sunmuş olacaksınız.