Sehpalar & Tabureler

Sehpalar, tabureler, sehpalar ve tabureler en uygun fırsatlarla Avrupa Kozmetik'de. En iyi sehpalar ve tabureler için tıklayın!

AK 069 Sehpa

Sehpalar & Tabureler AK 069 sehpa yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.MDF Lam ayak bulunmaktadır.

AK 071 Sehpa

Sehpalar & Tabureler AK 071 sehpa yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.MDF Lam ayak bulunmaktadır.

AK 068 Sehpa

Sehpalar & Tabureler AK 068 sehpa yüksek kalite cam ve metal malzemeden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 122 Uzman Koltuğu

Sehpalar & Tabureler AK 122 uzman koltuğu yüksek kalite dökme sünger malzemeden üretilmiştir.Yıldız piston sistemi ayak kullanılmaktadır.

AK 120 Uzman Koltuğu

Sehpalar & Tabureler AK 120 uzman koltuğu yüksek kalite dökme sünger malzemeden üretilmiştir.Yıldız piston sistemi ayak kullanılmaktadır.

AK 121 Uzman Koltuğu

Sehpalar & Tabureler AK 121 uzman koltuğu yüksek kalite dökme sünger malzemeden üretilmiştir.Yıldız piston sistemi ayak kullanılmaktadır.

AK 123 Uzman Koltuğu

Sehpalar & Tabureler AK 123 uzman koltuğu yüksek kalite dökme sünger malzemeden üretilmiştir.Yıldız piston sistemi ayak kullanılmaktadır.

Sehpalar & Tabureler dükkanınız için oldukça büyük bir önem arz etmektedir, bir berberin ya da kuaförlerin en önemli ihtiyaç duyulan alanlarıdır ve bu anlamda da sizler için birinci sınıf kalitede ki mobilyalarımız ile tasarlamış olduğumuz bu ürünleri uygun fiyata sunmaktayız. Tabure olarak adlandırdığımız ürünler uzman koltukları olarak geçmektedir ve genelde çocuk grupları için de ihtiyaç duyulan bir ürün çeşididir. Sizlere en kaliteli ürünleri sitemiz içerisin de sunmaktayız ve bu kategoride de taburelerin yanı sıra aynı zamanda da sehpaları da bulabileceksiniz. Dükkanınıza uyum sağlayacak olan kaliteli bu ürünlerimizi bu kategori içerisin de temin edebilmektesiniz ve kısa süre içerisinde de sizlere teslim edilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet neticesin de dükkanınız da artık daha iyi bir görünüme sahip olacaksınız ve müşterilerinize de her zaman kaliteyi sunacaksınız. Sehpalar & Tabureler piyasa değerine göre oldukça ucuzdur ve en iyi birinci sınıf kaliteye sahiptir. Sizlere kaliteyi ucuza vermenin mutluluğu ile Avrupa kozmetik olarak Türkiye’nin birçok şehrine ürünlerimizi sevk etmekteyiz. En kısa süre içerisin de bu ürünlere sahip olacak ve bu anlamda da müşterilerinize hizmetiniz de hiçbir eksiklik yaşamayacaksınız. Berberlerin ve kuaförlerin en çok ihtiyaç duymuş olduğu Sehpalar & Tabureleri sitemiz de bu kategori içerisin de temin edebileceksiniz. Hemen bizi arayın ve kaliteyi uygun fiyata almanın mutluluğunu yaşayın.