Pedikür & Spa Koltukları

Pedikür koltukları, spa koltukları, pedikür ve spa koltukları fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla sadece Avrupa Kozmetik'de. Hemen satın alabilirsiniz.

AK 370 Pedikür & Spa Koltuğu

Pedikür & Spa Koltukları AK 370 Pedikür Spa Koltuğu yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Ultra dayanıklı Fiber Tekne gövde bulunmaktadır.Koltuk kısmın da kaliteli sünger kullanılmıştır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 371 Pedikür & Spa Koltuğu

Pedikür & Spa Koltukları AK 371 Pedikür Spa Koltuğu yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Ultra dayanıklı Fiber Tekne gövde bulunmaktadır.Koltuk kısmın da kaliteli sünger kullanılmıştır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 370 P Pedikür & Spa Koltuğu

Pedikür & Spa Koltukları AK 370 P Pedikür Spa Koltuğu yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Ultra dayanıklı Fiber Tekne gövde bulunmaktadır.Koltuk kısmın da kaliteli sünger kullanılmıştır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 370 K Pedikür & Spa Koltuğu

Pedikür & Spa Koltukları AK 370 K Pedikür Spa Koltuğu yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Ultra dayanıklı Fiber Tekne gövde bulunmaktadır.Koltuk kısmın da kaliteli sünger kullanılmıştır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

Kuaförlerin en çok dikkat etmesi gereken her zaman müşterilerin daha konforlu bir şekilde hizmet alması olmaktadır. Çünkü oturuş şekli dahi onları huzursuz edecek ve aynı zamanda da sizlerin çalışma alanında ki yaşadığınız zorluğu arttıracaktır. Genelde kaprisli olarak bilinen müşterilerin en çok dikkat ettiği nokta konforun ve göze hitap edecek olan canlı renklerin olmamasından kaynaklanmaktadır. Onların huzurlu, konforlu olması sizin de işinizin artmasına ve kolaylaşmasına vesile olacaktır. Avrupa kozmetik olarak bizler en ince detayları en iyi şekilde ele aldığımız için Pedikür & Spa Koltukları üretimin de huzura, konfora oldukça dikkat etmekteyiz. En canlı renkleri kullandığımız gibi aynı zamanda da modern bir tasarım sistemini de ele almaktayız. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden sipariş alıyoruz ve alınan bu siparişleri de en kısa süre içerisin de teslim ediyoruz. Özellikle de Pedikür & Spa Koltukları modelleri ile sizlerin isteklerine yanıt verecek olan birçok ürün çeşitliliklerimiz yer almaktadır. Bu çeşitli ürünlerimiz sayesinde de artık sizler de en iyi şekilde müşterilerinize hizmet edebilecek ve onları her zaman mutlu edeceksiniz. Birbirinden kaliteli tasarımlar ve en canlı renkler ile dükkanınıza yakışacağına inandığınız bir modeli tercih edin ve kısa süre içerisinde sizlere telsim edelim. Bu anlamda da müşterileriniz daha huzurlu daha konforlu bir şekilde sizlerden hizmet alarak işlerinizin artmasına da vesile olacaksınız.