Laboratuvarlar

Laboratuvarlar, kuaför laboratuvarları ve kuaför boya laboratuvarı fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Avrupa Kozmetik'de. Hemen satın al.

AK 137 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 137 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilen ve anti bakteriyel corian lavabo kullanılmaktadır.Açma, kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 134 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 134 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilen ve leke tutmayan cam lavabo kullanılmaktadır.Açma, kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 131 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 131 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilen ve leke tutmayan cam lavabo kullanılmaktadır.Açma, kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 138 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 138 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilen ve leke tutmayan cam lavabo kullanılmaktadır.Açma, kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 130 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 130 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilen ve anti bakteriyel corian lavabo kullanılmaktadır.Açma kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 132 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 132 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilen ve leke tutmayan cam lavabo kullanılmaktadır.Açma, kapama ve duş başlığı ile birlikte tüm aksesuarlarıyla gönderilmektedir.

AK 141 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 141 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Geniş hacimli raflar ile donatılmıştır.

AK 143 Kuaför Laboratuvarı

Laboratuvarlar AK 143 kuaför laboratuvarı yüksek kalite MDF Lam malzemeden üretilmiştir.Geniş hacimli raflar ile donatılmıştır.

Avrupa kozmetik olarak sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli ürünler en kısa süre içerisin de teslim edilmekte ve montaj dahil isteğe bağlı hizmet çalışmalarımız da yer almaktadır. Laboratuvar denildiği anda akla gelen deneylerin yapıldığı, hizmetlerin sağlandığı hijyenik alanlar olmaktadır. Kuaförler için de hijyeniğin en üst düzeyde tutulduğu bu alan laboratuvarlar olmakta ve bu kategorimiz içerisin de sizlerin beğenisine sunduğumuz birinci sınıf mobilyalar ile hazırlanan laboratuvarların satışını gerçekleştirmekteyiz. Sizler dükkanınıza uygun olacak olan ölçülerde ki beğendiğiniz bir ürünü bizlere bildirin ve en kısa süre içerisin de bu ürünü sizlere teslim edelim. Müşterilerinize hizmetinizi sunarken çalışma alanınızı en iyi hale getirmelisiniz ve daha kolay bir şekilde daha iyi hizmeti sunabilmelisiniz. Tüm bu zorluklarınızı düşündüğümüz için sizlere uygun olacak olan ürünleri geliştirmekteyiz ve sizlere bu ürünleri de en kısa süre içerisin de teslim etmekteyiz. Hemen sitemiz içerisin de bu ürünlerden beğendiğinizi bizlere bildirin ve en kısa süre içerisin de yerinde tespitlerimiz neticesin de montaj dahilin de çalışmalarımızı gerçekleştirelim. Böylelikle de sizler de müşterilerinize daha iyi bir şekilde artık bu alan da ki başarınızı öne sürecek ve onlara hijyenin ön planda olduğu hizmetinizi sağlayacaksınız. Kuaförler için özenle tasarlanan laboratuvarlar ile artık en iyi şekilde çalışma alanınızı oluşturmuş olacaksınız ve göz alıcı renkler ile dükkanınıza uyum sağlayacak olan modelleri sitemiz içerisin de satın alabileceksiniz.