Kuaför Tezgahları Üretimi

Kuaför Tezgahları Üretimi

Avrupa Kozmetik Kalitesiyle Kuaför Tezgahları Üretimi

Kuaför Tezgahları Üretimi

 

Ülkemizin Kuaför Tezgahları alanında başarıdan başarıya koşan, İstanbul’da kurulan Avrupa Kozmetik, ilk olarak Kuaför Tezgahları daha sonra Berber Tezgahları, Kuaför ve berber koltukları üretmeye başlamıştır.

Günümüzde yoğunlaşan ve rekabetin en üst seviyeye ulaştığı kuaför malzemeleri sektöründe özellikle kuaför mobilyaları alanında büyük bir rekabet ortaya çıktığı görülmektedir. Rekabetin her sektörde olumsuz etkilere yol açtığından kuaför malzemeleri sektöründe hizmet veren tüm firmalarda bu olumsuzluklardan nasibini almıştır. Fakat Türkiye’nin köklü kuruluşlarından biri olan Avrupa Kozmetik bu etkiyi fazla hissetmemiştir. Kurumsallığından taviz vermeden en kaliteli kuaför tezgahlarını sunarken parasal değerden çok müşteriye verilen değere ve aynı zamanda kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olması firmanın en büyük avantajlardan biri olmuştur.

 

Avrupa Kozmetik başta İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve Antalya gibi büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye’ye kuaför tezgahları üretimi yapmaktadır. Ayrıca uzman ve geniş kadrosu ve geniş hizmet alanı ile müşterilerinin sürekli hizmetinizdedir.

 

 

 

Avrupa Kozmetik Tarafından Sunulan Hizmetler

 

Kuaför Tezgahları

Kuaför Koltukları

Berber Tezgahları

Berber Koltukları

Makyaj Tezgahları

Makyaj Koltukları

 

Yukarıda belirtilen tüm ürünlerin üretimini ve ihracatını yapan Avrupa Kozmetik belirtilen ürünlerin tamamında değerli iş ortaklarına da yardımcı olmaktadır.

 

Sizde Avrupa Kozmetik kalitesi ile tanışmak istiyorsanız kurumsal web sayfasını inceleyebilirsiniz.

E-mail info@avrupakozmetik.com – Türkiye’nin ve Dünya’nın Her Yerinden! 0090 212 522 88 50

 

Düşünmeden Karar Verebileceğiniz Tek Kuaför Tezgahları Üreticisi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir