Çocuk Grubu

Berber çocuk koltuğu, kuaför çocuk koltuğu, çocuk grubu koltuk fiyatları ve modelleri en cazip fiyatlarla Avrupa Kozmetik'de. Hemen satın alabilirsiniz.

AK 161 Çocuk Tezgahı

Çocuk Grubu AK 161 çocuk tezgahı yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen orjinal Flotal ayna kullanılmaktadır.

AK 167 Çocuk Koltuğu

Çocuk Grubu AK 167 çocuk koltuğu yüksek kalite plastik malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenir ve leke tutmaz.

AK 172 Çocuk Koltuk Pufu

Çocuk Grubu AK 172 berber & kuaför çocuk koltuk pufu yüksek kalite dökme sünger malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenir ve leke tutmaz.

AK 166 Çocuk Koltuğu

Çocuk Grubu AK 166 çocuk koltuğu yüksek kalite plastik malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenir ve leke tutmaz.

AK 164 Çocuk Koltuğu

Çocuk Grubu AK 164 çocuk koltuğu yüksek kalite plastik malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenir ve leke tutmaz.

AK 168 Çocuk Koltuğu

Çocuk Grubu AK 168 çocuk koltuğu yüksek kalite plastik malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenir ve leke tutmaz.

AK 163 Çocuk Tezgahı

Çocuk Grubu AK 163 çocuk tezgahı yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen orjinal Flotal ayna kullanılmaktadır.

AK 162 Çocuk Tezgahı

Çocuk Grubu AK 162 çocuk tezgahı yüksek kalite MDF malzemeden üretilmiştir.Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen orjinal Flotal ayna kullanılmaktadır.

Çocukların en çok huzursuz olduğu durumlar saç kesimleri esnasın da kuaförler de yaşadığı durumlardır, fakat sizler bu durumu daha eğlenceli bir hale getirdiğiniz de çocukların da kuaför de eğlenceyi elde edeceğini gözlemleyeceksiniz. Bu kategori içerisin de oyuncak arabaları dahi yansıtan birçok çocuk grubu yer almakta ve bu ürünleri satın aldığınız da çocuklar daha rahat bir şekilde duracaktır, böylelikle de sizler bu çocukları tıraş ederken hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Çocuk grubu içerisin de sizlerin isteklerine yanıt verecek olan ürünler ile artık onlara daha keyifli bir tıraş zamanını sunacaksınız. Böylelikle de sizler de çocukları tıraş ederken herhangi bir zorluk yaşamayacak daha eğlenceli bir hale de getirmiş olacaksınız. Çocuk koltuklarından tutun çocuklar için özel tezgahlara kadar birçok kaliteli ürünleri sitemiz içerisin de en uygun fiyata satın alabileceksiniz. Bu anlamda da kuaförünüz daha çok renklenecek ve eski usulü bırakarak en eğlenceli şekilde onları tıraş edebileceksiniz. Çocukların bu mutluluğunu sağlamanız aynı zamanda da ebeveynlerini de kazanmanıza işaret edecektir ve kazancınızı bir kademe daha arttırmış olacaksınız. Müşterilerin memnuniyet için mutlaka bu ürünleri dükkanınız da bulundur ve onlara daha iyi bir hizmeti sunun. Avrupa kozmetik olarak çocuk grubu ürünlerimizde de en iyi kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz ve kısa süre içerisin de bu ürünlere de sahip olacaksınız, hizmetinizi en iyi şekilde yerine getireceksiniz.