Bostancı Kuaför Malzemeleri

Bostancı Kuaför Malzemeleri

Bostancı Kuaför Malzemeleri

Yeni Model Kuaför Tezgahları Arayanlara Tavsiyeler

Günümüzde berber koltukları, berber tezgahları, kuaför koltukları, kuaför tezgahlarıbir çok firma tarafından üretilmektedir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken kullanılan malzeme ve üretici firmadır. Bir çok firma kendi etiketine berber koltukları, berber tezgahları, kuaför koltukları,  kuaför tezgahları yazıp satsa da aslında bu ürünün üreticisi değildir.

Her kuaför salonu sahibinin aradığı kalite ve öncelik araştırmalarında en iyi berber koltukları imalatçıları, en iyi kuaför tezgahları firması, en kaliteli berber tezgahları firması, en lüks kuaför koltukları imalatçılarıdır. Kuaför salonu sahipleri kuaför malzemelerini ilk aşamada yurtdışından tedarik etmeye çalışırlar. Bunun sebebi farklı olmak, modern olmak ve bir başka firmaya benzememektir.

Bunun için öncelik 2017 berber koltukları, 2017 berber tezgahları ve yeni model kuaför koltukları, yeni model kuaför tezgahları ve kuaför malzemelerini bulmaya çalışmaktadır.

Gelişen teknoloji ile ve en iyi ustalarla Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere Ankara İzmir Antalya Trabzon ve Bursa gibi başlıca büyük şehirlerde tavsiye edilen kuaför malzemeleri üreticileri bulunmaktadır.

Bu üreticilerin başlıca kalitesini gösteren özellik ürünün görselliği dışında ne kadar uzun süre sağlam kaldığıdır. Bu konuda size tavsiye edebileceğimiz firma kesinlikle yeni modelleri, kaliteli ve yüzde yüz Türkiye’de üretilen ürünleriyle tavsiye edeceğimiz firma Avrupa Kozmetik’tir.

NEDEN AVRUPA KOZMETİK?

Kaliteli Hizmet

Bostancı kuaför malzemeleri sektöründe güvenli ve disiplinli çalışan tek kuaför malzemeleri firmasıdır.

Kesintisiz Hizmet

7/24 saat her türlü kuaför mobilyaları alanında sizlere sosyal medya üzerinden hizmet verilmektedir. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın her yerinden arayın : 0 212 522 88 50

Kuaför salonu açarken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır.

Bu adımlar sırasıyla;

1- Kuaför ustalık belgesi almak

2- Yasal mevzuata uymak

3- Gerekli izinlerin alınması

4- Yer belirlemek

5- Kuaför salonu mimari çalışmasından kuaför koltuğuna, jölesinden makasına, berber tezgahından bekleme koltuğuna, raf ve komidinden bankoya, yıkama setlerinden çocuk grubuna kadar tüm demir başları almak.

6-Doğru eleman seçimi

Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması kuaför salonu açılış maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Kuaför Salonu Açılış Planı

Kuaför salonunuzu açmanın ilk adımı planlamayla başlar, demirbaş fiyatları için arayın : 0 212 522 88 50

Açılıştan önceden hazırlık yapılmalıdır.

Örneğin Bostancı’da kuaför salonu açmak istiyorsunuz. Bostancı’da kuaför salonu açmak için tüm aşamalar belirlenmelidir.

Bostancı’da kuaför salonu ne zaman açacaksınız, kuaför tezgahları, kuaför koltukları ya da berber koltukları berber tezgahları ne zaman alınacak, ne zaman kurulumu yapılacak bunların tarihleri belirlenmelidir.

Kuaför salonu mimari projelendirme planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır.

İsterseniz sizin için birlikte kuaför salonunuzun planını oluşturabiliriz. Kuaför salonunuzun planını hazırlamak arayın : 0 212 522 88 50

Kuaför Demirbaş Listesi Hazırlama

Bostancı‘da kuaför salonu açmadan önce ne tarz bir salon açmak istediğinizi kararlaştırın.

Kuaför koltuklarından kuaför tezgahlarına bekleme koltuklarından yıkama setlerine kadar tüm almak istediğiniz kuaför mobilyalarının listeleri oluşturun.

Bostancı’da kuaför salonu açtıktan sonra kolayca gözden geçirip eksiklerinizin kalıp kalmadığını tespit edebilirsiniz.

Sitemizi detaylı olarak inceleyebilir firmamızı ve hizmetlerimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bostancı Kuaför Malzemeleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir