Bekleme Koltukları

Bekleme koltukları, müşterilerinin rahatını düşünenler için bekleme koltuğu fiyatları ve modelleri efsane indirimlerle Avrupa Kozmetik'de. Hemen tıklayın!

AK 227 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 227 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite sünger ayak bulunmaktadır.

AK 207 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 207 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite ahşap ayak bulunmaktadır.

AK 202 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 202 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite ahşap ayak bulunmaktadır.

AK 204 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 204 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite ahşap ayak bulunmaktadır.

AK 208 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 208 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 210 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 210 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 212 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 212 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 214 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 214 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 218 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 218 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik süngerden üretilmiştir.Yüksek kalite plastik ayak bulunmaktadır.

AK 209 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 209 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik ahşaptan üretilmiştir.Yüksek kalite ahşap ayak bulunmaktadır.

AK 213 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 213 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik metalden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 219 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 219 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik metalden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 221 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 221 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Kolçak kısmı ergonomik metalden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

AK 217 Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltukları AK 217 bekleme koltuğu yüksek kalite sünger malzemeden üretilmiştir.Yüksek kalite metal ayak bulunmaktadır.

Avrupa kozmetik olarak 2011 yılından bu yana sizlere vermiş olduğumuz hizmetler neticesin de birçok alan da başarıları elde etmekteyiz. Bu başarıları şüphesiz ki sizlerle birlikte elde ediyoruz ve üretmiş olduğumuz Avrupa standartlarında ki ürünlerimiz sayesinde de sizlerin müşteri potansiyeli bir kademe daha artmaktadır. Çünkü müşterileriniz her zaman konforlu ve kaliteli ürünleri gördüğün de yeniden sizlerle çalışmak isteyecek ve kazancınızı da arttırmış olacaksınız. Özellikle de berber, kuaför gibi alanlarda ki konfor oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Yaptığınız işin zorluğunu biliyoruz ve bu anlamda da müşterilerinize en iyi hizmeti sunmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Bekleme koltukları müşteri kazancınızı arttırmanız anlamın da büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü müşterileriniz sırasını beklerken huzurlu, konforlu olmazsa başka bir berbere giderler ve bu da sizin müşteri kaybetmenize yansıyacaktır. Bu anlamda da müşterileriniz beklerken onlara konforu sunmalısınız ki en iyi şekilde bu hizmetinizi sağlamış olacaksınız. Daha beklerken dahi onların mutluluğu kuaför hizmetini alırken daha da çok artacaktır. Hiç sıkılmadan konforlu bir bekleme koltuklarına sahip olmaları müşterinizi elinizden kaçırmamanıza işaret etmektedir. Bizler en hassas durumların farkında olduğumuz için en iyi modern bekleme koltukları üretmekteyiz ve sizlerin müşterinize karşı daha başarılı olmanız için kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız. Bu kategorimiz içerisin de yer alan bekleme koltukları modellerini inceleyin ve dükkanınıza yakışacağına inandığınız, beğendiğiniz bir modeli bizlere belirterek kısa süre içerisin de teslim edelim.